Podľa náších Zásad o ochrane osobných údajov zbierame osobné informácie z vašich interakcií s nami a našou webovou stránkou, vrátane prostredníctvom súborov cookies a podobných technológií. Tieto osobné informácie môžeme tiež zdieľať s tretími stranami, vrátane reklamných partnerov. Robíme to preto, aby sme vám zobrazili reklamy na iných webových stránkach, ktoré sú relevantnejšie pre vaše záujmy, a z iných dôvodov uvedených v našich zásadách ochrany osobných údajov.

Zdieľanie osobných informácií pre cielenú reklamu založenú na vašich interakciách na rôznych webových stránkach môže byť podľa určitých amerických štátnych zákonov o ochrane osobných údajov považované za "predaj", "zdieľanie" alebo "cielenú reklamu". V závislosti od toho, kde žijete, môžete mať právo odmietnuť tieto aktivity. Ak by ste chceli uplatniť toto právo na odmietnutie, postupujte prosím podľa nižšie uvedených pokynov.

Ak navštívite našu webovú stránku s predvoľbou Globálnej kontroly ochrany osobných údajov povolenou, v závislosti od toho, kde sa nachádzate, budeme to považovať za žiadosť o odmietnutie aktivity, ktorá by mohla byť považovaná za "predaj" alebo "zdieľanie" osobných informácií alebo iné použitie, ktoré by mohlo byť považované za cielenú reklamu pre zariadenie a prehliadač, ktorý ste použili na návštevu našej webovej stránky.

Späť hore